دوره های خودآموز آموزش زبان ترکی استانبولی
مجموعه آکادمی زبان دریا

در این بخش تمام دوره های خودآموز زبان ترکی استانبولی که در آکادمی زبان دریا برای شما فراهم کرده ایم را به شما معرفی میکنیم.

سر فصل های دوره ها عبارتند از :

​با کلیک بر هر کدام از سر فصل ها مستقیم به توضیحات آن دوره می روید

دوره جادویی 1 | Magic

دوره جادویی یک دوره ویژه و اختصاصی آموزش زبان ترکی استانبولی از مجموعه آکادمی دریا با تدریس دریا نوری آذر بوده که به نوبه خود بینظر است و برای افرادی پیشنهاد میشود که میخواهند ترکی استانبولی را سریع یاد بگیرند و هدف یادگیری این افراد از زبان زندگی روزمره و ارتباط در کار می باشد.
توضیحات کامل این دوره در صفحه دوره جادوی در منوی سایت موجود است  که نمونه های از آن و توضیحات کامل را شرح داده ایم.

رفتن به صفحه توضیحات دوره جادویی

روش دسته بندی فولدر به فولدر می باشد.
مدت زمان دوره : : 45 روز - روزی 2 ساعت
سطح دوره : سطح A1 و َبخشی از A2
مدت پشتیبانی استاد درسی در تلگرام : 3 ماه
مناسب برای دستگاه های اندروید ، iOS (اپل) ، لپ تاپ و کامپیوتر (پیشنهاد می شود دوره را به دلیل فولدر بندی های زیاد در کامپیوتر یا لپ تاپ تماشا کنید.)
امکان تماشا در کانال تلگرام : دارد
امکان دانلود مستقیم و ذخیره : دارد

خودآموز کتاب استانبول | İstanbul Yabancılar için Türkçe​​​​​​​

کتاب استانبول یکی از محبوب ترین کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی ست. این مجموعه کتب، سری قدمی کتاب استانبول است که محبوبیت زیادی بین زبان آموزان دارد. اگر به دنبال یک کتاب نسبتا ساده و بدون پیچیدگی های کتاب هیتیت هستید کتاب استانبول را پیشنهاد میکنیم. این کتاب منبع اصلی آزمون تومر نیست اما زبان آموزان بسیاری با گذراندن این دوره موفق به دریافت  مدرک تومر شده انده. در واقع مطالب اصلی زبان در همه دوره ها یکی بوده و روش تدریس و جزئیات متفاوت است.  این مجموعه کتب را دانشگاه استانبول بهچاپ رسانده است.
ما در آکادمی زبان دریا 4 سطح از این کتاب را به صورت ویدیویی و کامل آموزش داده ایم. آخرین سطح کتاب (سطح ج) به زودی در فروشگاه سایت موجود می شود. شما با خرید هر سطح این دوره سه ماه پشتیبانی درسی در تلگرام دارید و با خرید دوره کل سطح ها که شامل 4 سطح است یک سال پشتیبانی درسی تلگرامی خواهید داشت. این دوره ها در کانال تلگرام به شما ارائه می شود و امکان دانلود و ارسال برای دیگران را ندارد.
اگر در پایین ترین سطح زبان هستید و تمایل به تهیه این کتاب را دارید، باید از سطح A1 شروع کنید، ترتیب سطح ها از چپ به راست A1 , A2 , B1 , B2 , C1

تعداد ویدیوها هر سطح : 26 ویدیو میانگین یک ساعته
مدت زمان کل ویدیوهای دوره : 22 ساعت
​​​​​​​مدت پشتیبانی استاد درسی در تلگرام : 3 ماه
امکان تماشا در کانال تلگرام : دارد
امکان دانلود مستقیم و ذخیره : ندارد
مناسب برای دستگاه های اندروید ، iOS (اپل) ، لپ تاپ و کامپیوتر

PDF افعال و حروف اضافه​​​​​​​

این فایل آموزشی یک PDF مورد نیاز و پر کاربرد برای تمام زبان آموزان است. مشکل اکثر زبان آموزان در یادگیری زبان ترکی استانبولی افعال و حرف اضافه آنها ست، حروف اضافه برخی افعال در زبان فارسی و ترکی استانبولی متفاوت بوده و همین امر باعث سردرگمی زبان آموران میشود. ما در این پی دی اف برای شما لیستی حدود 365 مورد از افعال با حروف اضافه آن گردآوری کرده ایم که برای شما میتواند بسیار مفید باشد.

👇​​​​​​​نمونه و شکل بخشی از فایل PDF 👇

مشخصات فایل و دوره :
تعداد فایل پی دی اف : یک فایل
تعداد صفحات : 16 صفحه
امکان تماشا در گوشی و کامپیوتر : دارد
امکان دانلود : دارد
حجم فایل : 1 مگابایت

👇​این دوره را میتواند از همینجا خرید کنید👇

​پس از پرداخت و خرید دوره بلافاصله لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده می شود ، پیشنهاد میکنیم این دوره را از دست ندهید.

خودآموز کتاب ینی استانبول | Yeni istanbul Uluslararası Öğrenciler İçin Türkçe

کتاب ینی استانبول یکی دیگر از محبوب ترین کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی ست. این مجموعه کتب، سری جدید کتاب استانبول بوده که تغییرات جزئی با نسخه قدیمی خود دارد و بیشترین تغییرات در بخش تمرین ها و مثال ها اعمال شده است. این مجموعه کتب نیز مانند نسخه قبلی خود از سوی دانشگاه استانبول منتشر شده است. هرچند این مجموعه از نسخه قبلی خود محبوبیت کمتری دارد اما همچنان یکی از پرفروش ترین منابع آموزشی ترکی استانبولی در جهان به حساب می آید.
ما در آکادمی زبان دریا یک سطح از این کتاب را به صورت ویدیوی و کامل آموزش داده ایم و به زودی سایر سطوح نیز در فروشگاه سایت موجود می شود. اگر تمایل به آموزش از طریق کتب را دارید، پیشنهاد ما نسخه قدیمی کتاب استانبول است. اما اگر تمایل دارید سری جدید را بخوانید می توانید این دوره آموزشی را تهیه کنید. شما با خرید هر سطح این دوره سه ماه پشتیبانی درسی در تلگرام دارید و هرگونه سوال درسی خود را درباره دوره میتوانید بپرسید. مابقی توضیحات همان توضیحات کتاب استانبول در بالا می باشد.
این دوره ها در کانال تلگرام به شما ارائه می شود و امکان دانلود و ارسال برای دیگران را ندارد.

تعداد ویدیوها هر سطح : 37 ویدیو میانگین یک ساعته
مدت زمان کل ویدیوهای دوره : 25 ساعت
​​​​​​​مدت پشتیبانی استاد درسی در تلگرام : 3 ماه
امکان تماشا در کانال تلگرام : دارد
امکان دانلود مستقیم و ذخیره : ندارد
مناسب برای دستگاه های اندروید ، iOS (اپل) ، لپ تاپ و کامپیوتر

رفتن به بالای صفحه​​​​​​​

خودآموز کتاب ینی هیتیت | Yeni Hitit Yabancılar İçin Türkçe

کتاب ینی هیتیت یکی از قدیمی ترین و معروف ترین سری کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی است. اگر شما برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه و یا آزمون های دانشگاهی و همچنین آزمون تومر، زبان ترکی استانبولی را یاد میگیرید باید کتاب ینی هیتیت را آموزش ببینید. کتاب ینی هیتیت منبع اصلی آزمون تومر است یعنی سوال های آزمون تومر از این کتاب طرح می شود.
ما در آکادمی زبان دریا کتاب ینی هیتیت 1 را که شامل سطح A1 و A2 می باشد را آموزش داده ایم. ینی هیتیت دارای سه کتاب هست که به توضیحات و ترتیب زیر می باشد :

Yeni Hitit 1 : A1 , A2
Yeni Hitit 2 : B1
Yeni Hitit 3 : B2 , C1

​به زودی کتاب دو و سه ینی هیتیت هم به فروشگاه سایت اضافه خواهد شد. توجه داشته باشید این دوره فقط برای افرادی توصیه می شود که قصد شرکت در آزمون تومر و دانشگاه را دارند. اگر شما برای روزمرگی زبان ترکی استانبولی را می خواهید یاد بگیرید نیازی به پیچیدگی های کتاب ینی هیتیت ندارید و می توانید از دوره آموزشی جادویی و یا اگر کتابی میخواهید بخوانید از خودآموز استانبول آموزش ببینید.
​​​​​​​شما با خرید ینی هیتیت یک ، شش ماه پشتیبانی درسی در تلگرام دارید و هرگونه سوال درسی خود پیرامون دوره را میتوانید در تلگرام بپرسید.
این دوره ها در کانال تلگرام به شما ارائه می شود و امکان دانلود و ارسال برای دیگران را ندارد.

تعداد ویدیوها هر کتاب اول : 54 ویدیو میانگین یک ساعته
مدت زمان کل ویدیوهای دوره : 47 ساعت
مدت پشتیبانی استاد درسی در تلگرام : 6 ماه
امکان تماشا در کانال تلگرام : دارد
امکان دانلود مستقیم و ذخیره : ندارد
سطح کتاب ینی هیتیت یک : A1 , A2
مناسب برای دستگاه های اندروید ، iOS (اپل) ، لپ تاپ و کامپیوتر

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش